top of page
Пошук

Підсумки другого дня Паралімпіади: перше золото України, чотири медалі

У другий день змагань на літній Паралімпійських іграх 2024 року у Парижі збірна України виграла ще чотири медалі. Повідомляють Олімпійські ігри.

Першу золоту медаль команді приніс плавець Олександр Комаров, який виграв фінальний заплив на 100 метрів вільним стилем у класі S5.

Ще одну срібну нагороду вибороли представники команди плавців. Срібло в активі Ірини Пойди на відстані на 100 метрів вільним стилем у класі S5.

У легкій атлетиці здобуто дві срібні медалі: у метанні списа в класі F38 українець Владислав Білий став срібним призером. Також Наталія Кобзар фінішувала другою у бігу на 200 метрів в класі T37.

У медальному заліку Ігор-2024 Україна за підсумками дня посідає 13-е місце.

Нагадаємо, Україну в Парижі представляють 140 атлетів, які змагаються у 22 паралімпійських видах спорту.